Ankeetide näidised

Oleme siia välja pannud vaid mõned ankeetide näidised. PlanPro tarkvaras saate oma küsimustiku kujundada oma ettevõtte vajadustest lähtuvalt ja küsida neid küsimusi, mis just teie organisatsiooni jaoks on olulised. 

Arenguvestluse jt ankeetide näidised

PlanPro tarkvara abil saate läbi viia erinevaid vestlusi, sealhulgas nt arenguvestlus (soovi korral ka koos kompetentside või väärtuste hindamisega), tulemusvestlus, katseaja lõpu vestlus, uue töötaja sisseelamine, lahkumisküsitlus, 360-kraadi tagasiside meetodil hindamine, töötajate rahulolu-uuring jne. Iga vestluse tüübi jaoks on olemas sobiv töövoog, ankeedis saab ka määrata, millised küsimused on vastamiseks töötajale ja millised juhile, millistele küsimustele vastamine on kohustuslik.

Võimalus on kuvada tulemusi visuaalselt ülevaatlikult graafikul.

Tarkvara juurutamise käigus aitame soovi korral ka vestluse vormi ettevalmistamise juures. PlanPro tarkvara vestluste mooduli kasutamine vaja eraldi töötajate ega juhtide koolitamist

PlanPro tarkvara on Eestis aidanud läbi viia
juba 50 000+ vestlust.

PlanPro on Eesti suurima kasutajate arvuga juhtimisvestluste tarkvara.

Tarkvara on Eestis laialt kasutusel

PlanPro on välja töötatud Eestis paljude personalijuhtide kaasabil ning selle kasutamise loogika põhineb pikaajalisel töötulemuste hindamise ja vestluste läbiviimise kogemusel.

Andmete turvalisus on tagatuD

PlanPros on detailne kasutajaõiguste süsteem. Täiendava turvalisuse tagamiseks on võimalus paigaldada tarkvara oma serverisse ning kasutada vaid sisevõrgus.

Tarkvara on kiiresti juurutatav

Kasutajakontod ja struktuur tekivad AD-liidese abil PlanProsse automaatselt ning iga vestlust algatades on juba paigas rollid, kes on töötaja juht. 

Tarkvara arenEB kogu aeg edasi

PlanPro puhul saate olla kindlad, et tarkvara areneb ja täieneb pidevalt, sest sellel on väga palju kasutajaid. Koos hooldusteenusega saate kliendina meilt eestikeelse kasutajatoe ning regulaarsed versiooniuuendused.

Küsi tasuta demo!

Täitke palun kontaktivorm ning võtame teiega ühendust.

Mind huvitab: