Ankeetide näidised

PlanPro tarkvaras on piiramatult võimalusi erinevate juhtimisvestluste ja tagasiside küsitluste vormide loomiseks. Oleme siia lehele välja pannud vaid mõned ankeetide näidised. 

Arenguvestluse jt ankeetide näidised

PlanPro tarkvara on paindlik platvorm, mille abil saate disainida ja läbi viia erinevaid vestlusi, sealhulgas nt arenguvestlus (soovi korral ka koos kompetentside või väärtuste hindamisega), tulemusvestlus, uue töötaja sisseelamine, katseaja lõpu vestlus, lahkumisküsitlus, 360-kraadi tagasiside meetodil hindamine, töötajate rahulolu-uuring jne. Iga vestluse tüübi jaoks on olemas sobiv töövoog, ankeedis saab ka määrata, millised küsimused on suunatud töötajale ja millised juhile, millistele küsimustele vastamine on kohustuslik. Võimalus võtta välja raporteid ja aruandeid, kuvada tulemusi visuaalselt ülevaatlikult graafikul.

PlanPro tarkvaras saate oma küsimustiku kujundada oma ettevõtte vajadustest lähtuvalt ja küsida neid küsimusi, mis just teie organisatsiooni jaoks on olulised. Oma klientidele pakume ka ligipääsu demokeskkonna näidisküsimustikele, millest saate ammutada inspiratsiooni oma vormide jaoks. PlanPro kliendihaldurid omavad pikaajalist kogemust erinevate tegevusvaldkondades tegutsevate organisatsioonidega (sh haiglad, tööstus- ja teenindusettevõtted, kõrgkoolid, riigiasutused, kohalikud omavalitsused jne) ning on valmis tarkvara juurutamise käigus olema igati abiks vestluse vormide ja küsimustike ettevalmistamisel

PlanPro tarkvara vestluste mooduli kasutamine vaja eraldi töötajate ega juhtide koolitamist.

PlanPro tarkvara abil viiakse läbi
50 000+ vestlust aastas.

PlanPro on Eesti suurima kasutajate arvuga juhtimisvestluste tarkvara.

Tarkvara on Eestis laialt kasutusel

PlanPro on välja töötatud Eestis paljude personalijuhtide kaasabil ning selle kasutamise loogika põhineb pikaajalisel töötulemuste hindamise ja vestluste läbiviimise kogemusel.

Andmete turvalisus on tagatuD

PlanPros on detailne kasutajaõiguste süsteem. Täiendava turvalisuse tagamiseks on võimalus paigaldada tarkvara oma serverisse ning kasutada vaid sisevõrgus.

Tarkvara on kiiresti juurutatav

Kasutajakontod ja struktuur tekivad AD-liidese abil PlanProsse automaatselt ning iga vestlust algatades on juba paigas rollid, kes on töötaja juht. 

Tarkvara arenEB kogu aeg edasi

PlanPro puhul saate olla kindlad, et tarkvara areneb ja täieneb pidevalt, sest sellel on väga palju kasutajaid. Koos hooldusteenusega saate kliendina meilt eestikeelse kasutajatoe ning regulaarsed versiooniuuendused.

Küsi tasuta demo!

Täitke palun kontaktivorm ning võtame teiega ühendust.

Mind huvitab:

Vii arengu- ja tulemusvestlused PlanPro tarkvara abiga uuele tasemele! Telli tasuta demo

Reelika Ristolainen, PlanPro kliendihaldur-konsultant

Tarkvara võimalusi tutvustab Sulle
Reelika Ristolainen, kliendihaldur-konsultant

ARENGU- JA TULEMUSVESTLUSED PlanPro tarkvaras

TASUTA VEEBISEMINAR

9. mail kell 10.00

Vestluste mooduli võimalusi tutvustab:
Reelika Ristolainen, kliendihaldur-konsultant

Reelika_Ristolainen