Ankeetide näidised

Oleme siia välja pannud vaid mõned ankeetide näidised. PlanPro tarkvaras saate oma küsimustiku kujundada oma ettevõtte vajadustest lähtuvalt ja küsida neid küsimusi, mis just teie organisatsiooni jaoks on olulised. 

Arenguvestluse jt ankeetide näidised

PlanPro tarkvara abil saate läbi viia erinevaid vestlusi, sealhulgas nt arenguvestlus koos kompetentside hindamisega või ilma, tulemusvestlus, katseaja lõpu vestlus, uue töötaja sisseelamine, lahkumisküsitlus, 360-kraadi tagasiside hindamine, töötajate rahulolu-uuring jne. Iga vestluse tüübi jaoks on olemas sobiv töövoog, ankeedis saab ka määrata, millised küsimused on vastamiseks töötajale ja millised juhile, millistele küsimustele vastamine on kohustuslik.

Võimalus on kuvada tulemusi visuaalselt ülevaatlikult graafikul.

Tarkvara juurutamise käigus aitame soovi korral ka vestluse vormi ettevalmistamise juures. PlanPro tarkvara vestluste mooduli kasutamine vaja eraldi töötajate ega juhtide koolitamist.

PlanPro tarkvara on Eestis aidanud läbi viia
juba 50 000+ vestlust.

PlanPro on Eesti suurima kasutajate arvuga personalivestluste tarkvara.

Tarkvara on Eestis laialt kasutusel

PlanPro on välja töötatud Eestis paljude personalijuhtide kaasabil ning selle kasutamise loogika põhineb pikaajalisel töötulemuste hindamise ja arenguvestluste läbiviimise kogemusel.

Tarkvara on kiiresti juurutatav

Kasutajad tulevad süsteemi Active Directory või Office 365 liidese abil automaatselt ning iga vestlust või tagasisideküsitlust alustades on juba olemas rollid, kes on juht või kes on hinnatav.

Tarkvara arendatakse kogu aeg edasi

Meiega saate olla kindlad, et tarkvara areneb ja täieneb pidevalt, sest sellel on väga palju kasutajaid. Koos hooldusteenusega saate kliendina meilt kasutajatoe ning regulaarsed versiooniuuendused.

Küsi tasuta demo!

Täitke palun kontaktivorm ning võtame teiega ühendust.

Mind huvitab: