Blogi

PlanPro versiooniuuendus 8.5: OWASP ASVS L2 vastavus; täielikult uuenenud arenguvestluste moodul

PlanPro tarkvara vastab OWASP ASVS L2 nõuetele

Tarkvara läbis kolmandate sertifitseeritud audiitorite poolt turbetestid ning vastab OWASP (Open Web Application Security Project) rakenduste turvanõuete standardi ASVS (Application Security Verification Standard) Level 2 nõuetele.

Valminud on uus, paljude võimalustega vestluste moodul

Uuenenud vestluste moodul on kiirem ja paindlikum, rõhku oleme pannud kasutusmugavusele. Koostöös personalijuhtidega, nende erinevaid soove ja vajadusi arvestades, on lisandunud hulgaliselt uut funktsionaalsust, sh mitmeid võimalusi kompetentside hindamiseks ning tulemuste visualiseerimiseks graafikul.

PlanPro arenguvestluste infosüsteem sobib kõikvõimalike personalivestuste läbiviimiseks: arenguvestlus koos kompetentside hindamisega, tulemusvestlus, katseaja lõpu vestlus, lahkumisintervjuu, uue töötaja sisseelamisprogramm, 360-kraadi tagasiside hindamine jm. Lisaks saab siin läbi viia erinevaid organisatsioonisiseseid küsitlusi ning rahulolu uuringuid, kus vastajana kaasatakse kootööpartnereid väljaspoolt. Iga vestluse tüübi jaoks on tarkvaras olemas sobiv töövoog.

Personalitöötajad saavad koostada küsimustikke oma organisatsiooni vajadustest lähtuvalt, süsteemis on olemas kõikvõimalikud küsimuste tüübid ja nende kombinatsioonid.

Samuti on PlanPro töötajatel pikaajaline kogemus küsimustike väljatöötamisel ja uuringute läbiviimisel ning koostöös kliendiga töötame välja sobiva lahenduse.

PlanPros moodustub organisatsiooni hierarhiline struktuur automaatselt Active Directory liidese abil. Seega personalijuhtidel pole ka vaja eraldi hallata kasutajakontosid ja paroole, sisselogimine toimub arvuti kasutajatunnuse ja salasõnaga või ID-kaardi või mobiil-IDga. Tarkvara juurutamine ja kasutuselevõtt on lihtne ja kiire ega nõua eraldi töötajate koolitust.

Uus vestluste moodul on meie klientide poolt juba ka väga hästi vastu võetud ning olles Eesti suurimate kasutajate arvuga personalivestluste keskkond, on see aidanud juba läbi viia tuhandeid vestlusi nii väga suurtes kui keskmise suurusega organisatsioonides.

Kui oled otsimas sobivat tarkvara, et oma organisatsiooni sisemiste protsesside juhtimine uuele tasemele viia, siis küsi kindlasti PlanPro tarkvara demo.

Jälgi meid ka sotsiaalmeedias:

Küsi tasuta demo!

Täitke palun kontaktivorm ning võtame teiega ühendust.

Mind huvitab: