Blogi

Versiooniuuendus 8.4: lisaväljad tegevuse vormil; ID-kaardiga sisselogimine; personaalsed tegevused

Versiooniuuendus 8.4 hõlmab lisaks paljudele kasutajamugavusega seotud parendustele ka funktsionaalsuse täiendusi.

Olulisemad täiendused on:

 • Custom e.kohandatavate andmeväljadega tegevuse vorm
  Tegevuskaardile on võimalik vastavalt organisatsiooni vajadustele lisada andmevälju ning need kuvatakse tegevuskaardil eraldi tab’ina. Lisaväljade loomine on lihtne – selleks ei ole vaja kasutada eraldi arendaja abi.
 • Isiklikud tegevused
  Iga kasutaja saab luua isiklikke ehk personaalseid tegevusi. Sellised tegevusi kuvatakse kasutajale ainult tema esilehel ning need on vaid talle nähtavad. Personaalseid tegevusi võib kasutada ka n-ö mustandina ja alles hiljem tegevuse tüüpi muutes ilmuvad need üldisesse nimekirjavaatesse.
 • NB! Eelnevalt tuleb süsteemis personaalse tegevuse tüüp lubada.
 • Tegevusele seose loomine arenguvestlusega
  Iga tööplaanis oleva töötaja tegevuse saab nüüd mugavalt kanda tema arenguvestluse vormile. Kui varasemalt ilmusid arenguvestluses nähtavale vaid goal-tüüpi tegevused, siis nüüd saab tegevuskaardil vastavat märget tehes kanda vormile ka näiteks projekte, regulaarseid tegevusi jne.
 • Sisselogimine ID-kaardi ja mobiil-IDga
  Lisatud PlanPro keskkonda ID-kaardi ja mobiil-ID abil sisselogimise võimalus.
 • Kooskõlastuse filter
  Kooskõlastuste filter aitab tööplaanis välja filtreerida tegevused kinnitusringi staatuste alusel (kinnituse ootel, kinnitatud, tagasi lükatud, ootele pandud). Seega saab kasutaja lihtsalt kuvada näiteks ainult tegevused, millele oodatakse tema aktsepti.
 • Tegevuste kuvamine süsteemiüleselt kõigile kasutajatele
  Prioriteetseid tegevusi on võimalik süsteemiüleselt esile tõsta (valides tegevuse kaardilt tähekese ikooni) – tegevust kuvatakse kõigil kasutajatel tärniga. Süsteemiüleselt on mõistlik salvestada näiteks projekti malle, mis sisaldavad kindlaksmääratud etappe ning mida kõik saavad oma projekti luues aluseks võtta. Teistel kasutajatel on mall tänu eritunnusele seega kiiresti leitav.

Kui oled otsimas sobivat tarkvara, et oma organisatsiooni sisemiste protsesside juhtimine uuele tasemele viia, siis küsi kindlasti PlanPro tarkvara demo.

Jälgi meid ka sotsiaalmeedias:

Küsi tasuta demo!

Täitke palun kontaktivorm ning võtame teiega ühendust.

Mind huvitab: