Blogi

PlanPro versiooniuuendus 8.1: Uus vestluse tüüp – adapteerimiskava, vaheetappide loomise võimalus, uuendatud seadete osa

Uuendused personalihindamise moodulis:

  • Lisatud uus vestluse tüüp: adapteerimiskava. Seda saab kasutada uue töötaja tööleasumisel uue töötaja juhendamiseks ja sisseelamise toetamiseks. Kõigepealt täidab vestluse vormi juht, seades töötajale katseajaks eesmärgid. Juht määrab uuele töötajale juhendaja, kas samuti saab omalt poolt täiendada vormi eesmärkidega ja lisada infot. Seejärel läheb adapteerimiskava töötajale tutvumiseks ja kinnitamiseks.
  • Muudatused vestluste raportite nägemise õigustes: kõigi vestluse nägemise õigustes töötajad (nt personalitöötajad) saavad võtta raporteid kõigi vestluste kohta, olenemata sellest, kas vestlused on kinnitatud või mitte. Juhid ja vestlejad pääsevad jätkuvalt ligi vestluste sisule, mis on kinnitatud staatuses.

Uuendused projektijuhtimise moodulis:

  • Loodud vaheetappide funktsionaalsus. See tähendab, et projekti saab jagada omakorda osadeks ja lisaks algus- ja lõpukuupäevale saab valida vaheetappide tähtajad. Tähtaja saabumisel saadab süsteem automaatse meeldetuletuse. Vahetappe on võimalik tegevuse detailvaates märkida tehtuks vastava märkeruuduga.
  • Muudetud tarkvara seadete osa kasutajasõbralikumaks.

Kui oled otsimas sobivat tarkvara, et oma organisatsiooni sisemiste protsesside juhtimine uuele tasemele viia, siis küsi kindlasti PlanPro tarkvara demo.

Jälgi meid ka sotsiaalmeedias:

Küsi tasuta demo!

Täitke palun kontaktivorm ning võtame teiega ühendust.

Mind huvitab: