Blogi

PlanPro versiooniuuendus 9.1.0: parem haldusala ülene tegevuste ja eelarve planeerimine

Muudatused PlanPro ülesehituses

Muudatus tõi kaasa palju uusi võimalusi ning võimaldab teostada paremat haldusalaülest (eri asutuste või tütarettevõtete vahelist) kui ka pikaajalist üle mitme aasta kestvate tegevuste ja eelarve planeerimist.

Nüüd on seadetes olevaid klassifikaatoreid võimalus paindlikumalt seadistada ja mugavamalt hallata. Eeskätt puudutab muudatus organisatsioone, kus PlanPro tarkvara kasutatakse asutustevaheliseks koostöös.  Alles jääb muidugi ka võimalus kasutada allasutustes individuaalseid või erinevates aastaplaanides erinevaid klassifikaatoreid.

Täiendatud on uute aastaplaanide loomise ja kopeerimise funktsionaalsust ning lisatud võimalusi erinevate klientide vajadusi silmas pidades.

Nimetatud muudatused puudutavad peamiselt peakasutajaid – üldine PlanPro loogika on jäänud samaks ning tavakasutajatel ümber õppida ei ole tarvis.

Pikaajaline haldusala eelarve planeerimine

Eelarve täisvaates saab nüüd lisaks oma asutuse eelarvele välja võtta ka kogu haldusala asutuste konsolideeritud eelarve. Struktuuri filtrist saab valida ka teisi allasutusi ning kuvada eelarvet soovitud detailsusega kas aastate või kuude lõikes.

Kui oled otsimas sobivat tarkvara, et oma organisatsiooni sisemiste protsesside juhtimine uuele tasemele viia, siis küsi kindlasti PlanPro tarkvara demo.

Jälgi meid ka sotsiaalmeedias:

Küsi tasuta demo!

Täitke palun kontaktivorm ning võtame teiega ühendust.

Mind huvitab: