Blogi

Montenegro valitsus võtab kasutusele PlanPro tarkvara

Meil on hea meel teatada, et Montenegro Vabariigi valitsus otsustas strateegilise planeerimise ja täitmise monitoorimise abivahendina kasutusele võtta PlanPro tarkvara.

PlanPro juurutati esialgu pilootprojektina neljas ministeeriumis ministeeriumite tööplaanide ja projektide haldamiseks ning Riigikantseleis valitsuse tööplaani ja strateegiliste eesmärkide keskseks jälgimiseks ja monitoorimiseks. Edaspidi on plaan PlanPro keskselt kasutusele võtta üleriigiliselt kõikides ministeeriumites.

PlanPro tarkvara on juba edukalt juurutanud Moldova Vabariigi Valitsus 2014. aastal. PlanProd kasutatakse erinevate Moldova riiklike tegevuskavade jälgimiseks ja täitmise monitoorimiseks. Eesmärgiks on olnud vähendada bürokraatiat ja aidata parandada valitsuse tegevuste läbipaistvust, samuti raportite kvaliteeti ja kättesaadavust kolmandatele osapooltele.

 

Kui oled otsimas sobivat tarkvara, et oma organisatsiooni sisemiste protsesside juhtimine uuele tasemele viia, siis küsi kindlasti PlanPro tarkvara demo.

Jälgi meid ka sotsiaalmeedias:

Küsi tasuta demo!

Täitke palun kontaktivorm ning võtame teiega ühendust.

Mind huvitab: