Küpsised PlanPro veebilehel

Sarnaselt paljudele teistele kasutab ka see veebileht „küpsisteks“ kutsutavaid tekstifaile, mille eesmärk on aidata meil lehte arendada ja tagada teile parim kasutajakogemus. Kuidas küpsiseid kasutatakse, on kirjas allpool.

Selle veebilehe omanik ja haldaja on PlanPro OÜ. Küpsiste kasutamine võib tähendada ka Isikuandmete töötlemist. Selle veebilehe kasutamisega annate oma nõusoleku küpsiste kasutamiseks vastavalt siinkohal toodud kirjeldusele (välja arvatud juhul, kui olete oma veebilehitseja seadistanud küpsiseid mitte vastu võtma).

Mis on „küpsised“?

Küpsised on väikesed tekstifailid, mida teie veebilehitseja (näiteks Internet Explorer, Google Chrome, Firefox või Safari) salvestab teie arvutisse või mobiiltelefoni. Küpsised lasevad veebilehtedel meeles pidada nende kasutajate eelistusi. Küpsistest võib mõelda ka kui veebilehe „mälust“, mis aitab sel kasutajaid ära tunda ja nende eelistustele vastavalt käituda.

Küpsistega nõustumine

Veebilehe kasutamisel nõustud, et me:

  • kogume teavet veebilehe kasutamise kohta, näiteks kui tihti Sa veebilehel käid ja milliseid lehekülgi sirvid. Kogutud teavet ei seostata ühegi konkreetse inimesega;
  • kogume teavet selle kohta, millist veebilehitsejat ja riistvara kasutatakse meie veebilehel käimiseks.

Küpsiste blokeerimine

Kui Sa ei soovi, et küpsiseid salvestatakse Sinu arvutisse, siis võid need blokeerida oma veebilehitseja sätetes. Nii ei salvestata ei meie ega ühegi teise veebilehe küpsiseid, kuid selle tulemusena ei pruugi kõik veebilehtede funktsioonid korralikult toimida.

Võite veebilehitseja sätteid muuta ka nii, et kui veebileht soovib küpsist salvestada, siis ilmub sellekohane hoiatus ning saad iga küpsise puhul valida, kas nõustud sellega või mitte.

Lisateavet küpsiste blokeerimise kohta saad veebilehelt http://www.aboutcookies.org

Google Analytics

Planpro.ee kasutab laialt levinud Google analüütikatarkvara ja mõõdab selle abil veebilehe külastatavust. Saadud andmete abil mõistame paremini külastajate käitumist lehel ja muudame mugavamaks selle kasutamist. Nimetatud tarkvara kasutab mitmeid küpsiseid, mille abil saame teada, kas veebilehe külastajad on sellel ka varem viibinud. Kui teie arvutis on sellised küpsised olemas, annab teie veebilehitseja sellest meile teada; kui teil neid aga veel pole, siis pakume neid teie veebilehitsejale. Sel moel on meil võimalik teada saada meie üksikkasutajate arvu ja seda, kui sageli nad meie lehte külastavad. Neid küpsiseid kasutatakse ainult statistikaeesmärkidel ja üksikkasutajaid ei ole võimalik nende abil tuvastada.

Kuidas hallata küpsiseid

Tavaliselt on võimalik veebilehitsejat seadistada lõpetama küpsiste kasutamist või mõnelt konkreetselt veebilehelt küpsiste vastuvõtmist. Kõik tänapäevased veebilehitsejad võimaldavad küpsistega seonduvate seadete muutmist. Tavaliselt on sellised seaded veebilehitseja seadete või eelistuste menüüs.